کاربرد محصولات نفیس نخ در پوشاک

نخ پلی استر

کاربرد محصولات نفیس نخ در پوشاک

بیش از 90% تولیدات نخ‌های فیلامنت پلی استری جهان، در بازار پوشاک و منسوجات مصرف می‌شود که تمایل استفاده از آن‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. در هر کاربردی که پارچه و نخ سهمی از آن داشته باشد، اهمیت انتخاب نخ مناسب بسیار بالا می‌رود که در نهایت بر کیفیت و عملکرد آن محصول تأثیر بسزایی خواهد داشت.

در صنعت پوشاک لازم است به تنوع طرح و رنگ، جنس، میزان نفوذپذیری، استحکام، راحتی و ویژگی‌های مشابه توجه کرد، که این ویژگی‌ها با به کارگیری نخ‌های فیلامنت پلی استری قابل دستیابی می‌باشند.

طیف وسیع و تنوع تولیدات، از مزایای محصولات شرکت نفیس نخ می‌باشد. نیروهای متخصص ما توانسته‌اند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، روش‌های مختلف تولید این نخ‌ها را برای مصرف در شرکت‌های مختلف داخلی بومی‌سازی کرده و برای اولین بار نخ‌های جدید با ویژگی‌ها و کاربردهای ‌خاص را به بازار عرضه کنند.

نخ‌های فیلامنت پلی استر تولیدی ما در تولید پارچه‌ها و منسوجاتی همچون: فاستونی، تریکویی، ورزشی، لباس‌های زنانه، مجلسی و انواع لباس زیر کاربرد دارند. این نخ‌ها جایگزین مناسبی برای انواع نخ‌های طبیعی مثل پنبه، پشم و ابریشم بوده و در عین حال، ویژگی نخ‌های مصنوعی دیگر مثل اکریلیک، نایلون و ویسکوز را هم دارا می‌باشند.

 

 

 

 

برای مشاهده محصولات نفیس نخ بر روی هر محصول کلیک کنید: نخ نیمه آرایش یافته (POY)، نخ تکسچره با تاب مجازی (DTY)، نخ ایرتکسچره (ATY)، نخ کاملا کشیده شده (FDY) و نخ تابیده (TFY)