پوشاک

بیش از 90 % از تولیدات نخ‌های فیلامنت پلی استری جهان، در بازار پوشاک و منسوجات مصرف می‌شود؛ که تمایل استفاده از آن‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. در هر کاربردی که پارچه و نخ سهمی از آن داشته باشد، اهمیت انتخاب نخ مناسب بسیار بالا می‌رود که در نهایت بر کیفیت و عملکرد آن محصول تأثیر بسزایی خواهد داشت.

از مزایای محصولات این شرکت طیف وسیع و متنوع تولیدات می‌باشد. نیروهای متخصص شرکت نفیس نخ توانسته‌اند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، روش‌های مختلف تولید این نخ‌ها را برای مصرف در شرکت‌های مختلف داخلی بومی‌سازی کرده؛ همچنین، برای اولین بار نخ‌های جدید با ویژگی‌ها و کاربردهای ‌خاص را به بازار عرضه کنند.

در صنعت پوشاک لازم است به تنوع طرح و رنگ، جنس، میزان نفوذپذیری، استحکام، راحتی و پارامترهایی از این جنس توجه کرد، که این ویژگی‌ها با به کارگیری نخ‌های فیلامنت پلی استری قابل دستیابی می باشند.

نخ‌های فیلامنت پلی استر کاملاً کشیده شده و تثبیت شده و تابیده شده تولیدی شرکت، با توجه به نمره نخ و تعداد فیلامنت‌ها از تنوع بالایی برخوردار بوده و  در تولید پارچه ها و منسوجاتی چون: پارچه‌های فاستونی، پارچه‌های پوشاک تریکویی، ورزشی، لباس‌های زنانه و مجلسی، منسوجات خانگی و لباس زیر کاربرد دارند. این نخ‌ها می‌توانند جایگزین خوبی برای انواع نخ‌های طبیعی مثل پنبه، پشم و ابریشم بوده و در عین حال، ویژگی نخ‌های مصنوعی دیگر مثل اکریلیک، نایلون و ویسکوز را هم دارا باشند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نفیس نخ است.
مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره در مورد نخ دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت