منسوجات خانگی

امروزه مصرف‌کنندگان خواهان منسوجات خانگی و پوشاک با ویژگی‌هایی افزون بر ویژگی‌های اساسی خود مانند حفظ زیبایی، حفاظت در برابر پرتو فرابنفش و مراقبت از پوست و زیبایی هستند. منسوجات خانگی شامل انواع پتو، لحاف، پارچه‌های رومبلی و پرده‌ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک، حوله، رومیزی، پرده، فرش و موکت است. برخی از خواص مهم منسوجات خانگی، خواص ضد آب بودن، خودتمیزشوندگی، جذب پرتوهای فرابنفش، کندسوزی، ثبات سایشی و نوری بالاست.

در حوزه تولید منسوجات خانگی ایجاد حالت نرم و پَر مانند در کالاهای تهیه شده از الیاف ظریف مخصوصاً کالاهای خواب بسیار حائز اهمیت است. بنابراین این حوزه مهمترین بازار مصرف الیاف توخالی نیز می‌باشد. البته افزایش میزان سطح توخالی بودن الیاف در این کاربردها تاثیرات دیگری نظیر ارتجاعیت بالاتر کالاهای تولیدی را نیز به همراه خواهد داشت.

 بخش منسوجات خانگی و صنعت مبلمان نیز یکی از بزرگترین بازارهای این نوع از منسوجات فنی به شمار می روند و تمایل مصرف کنندگان منسوجات خانگی به راحتی و استفاده از منسوجات با قابلیت کاربرد آسان، فرصتی بزرگی برای تولید کنندگان این نوع محصولات محسوب می شود.

شرکت نفیس نخ علاوه بر تولید محصولاتی با استانداردهای ذکر شده، امکان دریافت مشاوره‌های فنی انتخاب نخ برای مشتریان را نیز فراهم کرده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نفیس نخ است.
مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره در مورد نخ دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت