کفپوش‌ها

انتخاب کفپوش مناسب، یکی از مهم‌ترین المان‌های دکوراسیون داخلی است. کفپوش در روح کلی فضا تأثیر بسزایی دارد، لذا در انتخاب آن باید بسیار دقت کرد. در هنگام انتخاب و خرید کفپوش مناسب عواملی مانند: سلیقه شخصی، قیمت، مقاومت در برابر آتش‌سوزی، جنس و زیردست، طراحی و رنگ اثرگذار هستند.

فاکتورهایی نظیر زیبایی، راحتی قدم زدن، ایمنی، آرامش صوتی و حرارتی، دوام و طول عمر الیاف را می توان با بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی الیاف مصرفی درفرش ها تغییر داد و برای کنترل استحکام پرز در کف پوش ها نیز تغییرات خواص فیزیکی و مکانیکی الیاف مصرف به طور قطع تأثیرگذار خواهد بود.

طی سال های اخیر با توجه به ورود پلی استر به صنعت فرش ماشینی و موکت تافتینگ، بسیاری از تولیدکنندگان نخ فیلامنتی به تولید نخ هایی با مشخصات و ویژگی های خاص مورد نیاز این صنعت روی آورده اند. شرکت نفیس نخ از مجموعه‌های پیش‌رو در زمینه تولید نخ برای فرش و کف‌پوش است. تنوع وسیعی از رنگ‌ها و قابلیت تولید رنگ‌ها و ویژگی های اختصاصی‌ و سفارشی برای مشتریان (تولیدکنندگان انواع موکت، گبه، گلیم، کف‌پوش ماشینی و فرش های طرح برجسته) و بهبود برگشت‌پذیری نخ خواب فرش پلی‌استر، از دیگر ویژگی های محصولات این شرکت است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نفیس نخ است.
مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره در مورد نخ دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت