نمایشگاه نخ استانبول

نمایشگاه استانبول نخ پلی استر

نمایشگاه نخ استانبول

نمایشگاه نخ استانبول بعنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی نخ جهان، بصورت سالیانه در مجتمع نمایشگاهی تویاپ استانبول با حضور شرکت های ترکیه ای و خارجی برگزار می شود و با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه که مختص به فعالان صنف نخ می باشد، شرکت های تولید کننده فعال در زمینه انواع نخ ها شامل الیاف طبیعی و مصنوعی در آن مشارکت دارند.

 

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نخ استانبول ( Iplik fuari  2023 ) از تاریخ 27 الی 29 بهمن در شهر استانبول برگزار خواهد شد.

 

در  این دوره بیش از 320 شرکت از 23 کشور جهان در این نمایشگاه مشارکت خواهند داشت که این عدد نشان دهنده روندی افزایشی در مشارکت این نمایشگاه می باشد.

نمایشگاه 2022 اولین دوره حضور شرکت نفیس نخ در این نمایشگاه بود و شرکت نفیس نخ با توجه به تجربه طولانی که از صادرات به ترکیه و مشارکت در نمایشگاه های دیگر ترکیه داشته، امسال نیز در این نمایشگاه تخصصی مشارکت خواهد نمود.

حضور مستمر در رویداد های نمایشگاهی ترکیه، با توجه به سیاست گذاری های سازمان در چند سال گذشته، از عوامل موثر تقویت برند نفیس نخ در بازار ترکیه می باشد و همچنین حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه، زمینه ای برای اثر گذاری بیشتر در بازار نساجی ترکیه خواهد بود.

 

27 الي 29 بهمن ماه

مركز نمايشگاهي توياپ استانبول

آدرس: سالن 4

نمایشگاه استانبول نخ پلی استر

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمایشگاه نخ استانبول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نفیس نخ است.
مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره در مورد نخ دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت