بازگشت به صفحه قبل

جشن رسالت و تعالی خانواده نفیس نخ برگزار شد: تأکید بر نوآوری، همدلی و تبدیل چالش ها به فرصت ها


به همت مدیران کارآمد و متعهد شرکت نفیس نخ، بیش از 800 نفر از همکاران و خانواده های محترم آنها، همزمان با بهار طبیعت و به مناسبت روز جهانی کارگر و به پاس قدردانی از این قشر تلاشگر در روز دهم اردیبهشت در مرکز همایش های دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گردهم آمدند و یک سال توجه به رسالت و تعالی را که ثمره آن رونق تولید و پویایی اقتصادی این مجموعه بود، جشن گرفتند و شبی به یادماندنی را در کارنامه درخشان این واحد تولیدی به ثبت رساندند.

در ابتدای این مراسم محسن آهنگریان مدیرعامل شرکت نفیس نخ، ضمن عرض تبریک روز جهانی کارگر به تمامی فعالان عرصه کار و تولید و تقدیر و تشکر از زحمات بی‌شائبه کارکنان اظهار داشت: اگرچه در سال گذشته با تنگناهای فراوانی روبرو بوده‌ایم، خوشبختانه با همراهی و تلاش‌های بی‌شائبه همکاران بر این مشکلات فائق آمده و رویدادها و موفقیت‌های خوبی را در این مجموعه صنعتی شاهد بودیم.

در ادامه این مراسم مهندس حمید نوید رئیس هیئت مدیره شرکت نفیس نخ نیز با اشاره به ویژگی‌های شادروان حاج محمدعلی نوید بنیانگذار این مجموعه صنعتی اظهار نمود: زندگی این پیشکسوت عرصه صنعت، سرشار از اعتماد به نفس بود؛ اندیشه مثبت و امید به حرکت جز لاینفک زندگی آن بزرگمرد بود. ایشان موفقیت‌های شرکت نفیس نخ در سال گذشته را نتیجه خرد جمعی کارکنان در رویارویی با مشکلات دانست که نتایج غرورآفرینی برای این مجموعه بر جای گذاشت و اضافه کرد: تیم تولیدی نفیس نخ در سال گذشته در سایه نوآوری، همدلی و اعتماد به نفس سختی‌ها را مدیریت کرده و با تبدیل چالش‌ها به فرصت‌ها به شایسته‌ترین شکل ممکن رسالت و مأموریت اقتصادی خود را پشت سر گذاشتند.

اهداء جوایز به برترین های نظام پیشنهادها، برترین های ارزشی و برگزیدگان ورزشی

گفتنی است؛ تیم مدیریتی نفیس نخ به منظور ایجاد نشاط و تقویت روحیه امید در میان کارکنان و خانواده‌ها در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی مسابقات فرهنگی و ورزشی متعددی برگزار می‌کند. در این جشن باشکوه که با هنرنمایی هنرمندان مطرح کشوری و استانی همراه بود، با اهدا جوایز ارزنده‌ای از برترین های ارزشی و برگزیدگان ورزشی این مسابقات تجلیل شد.همچنین به منظور رشد و تعالی این مجموعه، نظام پیشنهادها را در بخشهای مختلفی همچون: بیشترین طرح تصویبی گروهی، طرح تصویبی فردی ، صرفه‌جویی فردی، صرفه‌جویی گروهی پیاده‌سازی کرده و به برگزیدگان آن‌ها نیز جوایز نفیسی اهدا کرد.

از نکات قابل توجه این مراسم، برگزاری نمایشگاه جنبی و نقاشی فرزندان همکاران بود که با استقابل فراوانی مواجه شد.نوشته شده در تاریخ 1398/02/10 17:00      تعداد بازدید: 1022