بازگشت به صفحه قبل

حضور نفیس نخ در دوازدهمین دوره جشنواره و نمایشگاه فناوری نانودوازدهمین دوره  جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو 18 الی 21 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار شد. دراین جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب  زیر حضور داشتند :

نهادهای ترویجی شامل انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی و...

مراکزعلمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک علم و فناوری و مرکز رشد.

شرکت‌های صنعتی که در زمینه های مختلفی از جمله نساجی فعالیت دارند.

در نمایشگاه سال جاری دامنه فعالیت شرکت ها در زمینه نانو توسعه قابل توجهی پیدا کرده بود و تنوع زمینه کاری شرکت های حاضر در نمایشگاه، نشان دهنده رشد هماهنگی صنعت کشور با نیاز بازار  در زمینه فناوری نانو  می باشد.

 همچنین، هم زمانی نمایشگاه نانو با نمایشگاه صنعت، کمک خوبی به فعالان عرصه صنعت کشور، برای تامین نیازهای خود در عرصه فناوری نانو کرده بود.

شرکت نفیس نخ نیز با هدف ارائه محصولات جدید خود و همچنین معرفی نخ آنتی باکتریال  که  با استفاده از نانوی روی تولید کرده، در نمایشگاه شرکت نمود. محصول اخیر با هدف جوابگوئی به بازخورد بازار و رفع نگرانی مصرف کنندگان  از مضرات ذرات نانوی نقره، تولید شده است.

با توجه به موفقیت ها و توانائی های شرکت نفیس نخ در تولید محصولات جدید و از جمله نخ آنتی باکتریال و با توجه به شناخته شدن برند نفیس نخ در تولید نخ آنتی باکتریال، بازدید کنندگان در  نمایشگاه ، استقبال خوبی از محصولات ارائه شده توسط نفیس نخ داشتند.

 شرکت نفیس نخ امیدوار است بتواند با تکیه بر دانش و پشتکار متخصصین خود و اعتماد بدست آمده از مشتریان خود، گامی بایسته و ارزشمند در عرصه فناوری نانوی کشور بردارد.


نوشته شده در تاریخ 1398/08/02 11:52      تعداد بازدید: 700