بازگشت به صفحه قبل

بازدید استاندار و جمعی از مدیران اقتصادی قزوین از شرکتبا هدف بررسی وضعیت صنعت استان دکتر هدایت ا... جمالی پور به همراه جمعی از مدیران اقتصادی استان از شرکت "نفیس نخ" واقع در شهرک صنعتی لیا بازدید کرد.

در این بازدید که صبح روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت انجام شد؛جناب آقای دکتر قبادی معاون اقتصادی استاندار،جناب آقای شفیعی فرماندار شهرستان قزوین،جناب آقای دکتر افضلی رئیس سازمان صمت،جناب آقای دکتر نصیری مدیر کل تامین اجتماعی،جناب آقای حوائج مدیر کل امور مالیاتی،جناب آقای دکتر خانپور مدیر عامل شرکت شهرک­ های صنعتی استان،جناب آقای گروسی مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی نیز حضور داشتند و آخرین دستاوردهای شرکت "نفیس نخ" توسط مهندس آهنگریان مدیر عامل کاردان و خوش فکر این واحد صنعتی موفق تشریح گردید.

دکتر جمالی پور در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت موفق نفیس نخ اظهار داشت: گزارش امید بخش مدیر عامل این شرکت در شرایط کنونی کشور نشان از مدیریت خوب، عالمانه و دقیق مدیران این مجموعه می باشد.

وی افزود: "نفیس نخ" شرکتی دانش محور است و ایجاد تعامل و ارتباط مناسب با دانشگاه از ویژگی های برجسته این شرکت می باشد؛ امروز یکی از مشکلات اساسی واحدهای صنعتی عدم تعامل با دانشگاه ها است و تا ارتباط مناسبی میان صنعت و دانشگاه ایجاد نشود مشکلات پیش روی صنعت حل و فصل نخواهد شد.

استاندار قزوین ادامه داد: شرایط بحرانی بر روی شرکت هایی مانند " نفیس نخ" اثر زیادی نداشته چرا که با برنامه ریزی صحیح توانسته اند از شرایط بحران عبور کنند و این مدل مدیریتی می تواند الگوی سایر واحدهای صنعتی باشد.

دکتر جمالی پور در ادامه خاطر نشان کرد: مرحوم " محمد علی نوید" و خانواده ایشان با نیت خیرخواهانه به عرصه صنعت و تولید وارد شده اند و از نخستین روز احداث شرکت به فکر معیشت کارکنان و خدمت صادقانه به بخش صنعت بوده اند و در نتیجه این نیت و فعالیت های صادقانه این خانواده عنایت و لطف خداوند شامل حال مجموعه "نفیس نخ" شده است.

دکتر عزیزاله افضلی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین هم در این بازدید ضمن تقدیر از مدیریت مهندس آهنگریان مدیرعامل شرکت نفیس نخ ابراز داشت: کسب عناوین مختلف کشوری از جمله، واحد نمونه صنعت، واحد برتر کیفیت و استاندارد، واحد نمونه کشوری در حوزه کار، صادرکننده برتر و ... نشان از عزم جدی مدیران این واحد صنعتی در فتح قله های موفقیت در بازارهای بین المللی است.این مسئول ادامه داد: تمامی تلاش خود را در جهت رفع موانع موجود بر سر راه این واحد تولید بکار خواهیم بست.

دکتر حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین نیز در این بازدید، گفت: با توجه به اینکه در یک دهه اخیر شاهد تعطیلی واحدهای بسیاری در تولید نخ و پارچه کشور بودیم اما مهندس آهنگریان در این چند سال اخیر ثابت کرد می توان با شیوه نوین و استفاده از دانش و علوم روز دنیا و بهره گیری از خط تولید مدرن نه تنها از سایر رقبا عقب نماند بلکه با تولید محصولات جدید وارد رقابت در بازارهای بین المللی شده است و این نشان دهنده عزم جدی مجموعه بزرگ نفیس نخ در رسیدن به اهداف عالیه خود و کسب بیشتر بازارهای جهانی است.

وی یادآور شد: شرکت نفیس نخ یکی از واحدهای معتبر استان محسوب می شود که نقش مهمی در اشتغال و چرخه اقتصادی و صنعتی استان ایفا کرده است.مهندس آهنگریان مدیر عامل شرکت نفیس نخ: توجه به تولید محصولات با کیفیت از آغاز فعالیت مورد توجه خاص این شرکت بوده که در ایجاد و توسعه صادرات محصولات نقش مهمی داشته است.

مدیر عامل شرکت "نفیس نخ" افزود: اجرای طرح های توسعه ای زمینه ساز توسعه کشورهای هدف صادراتی و پویایی مجموعه های صنعتی است که خوشبختانه شرکت "نفیس نخ" با دارا بودن پرسنل متخصص و کاردان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا موفق به اجرای چندین طرح توسعه شده است.

مهندس آهنگریان در پایان ضمن تشکر از بازدید استاندار و مسئولین اقتصادی از این شرکت اظهار داشت: شرکت "نفیس نخ" در شرایط دشواری که واحدهای نساجی با چالش ها و مشکلات عدیده مواجه هستن سعی داشته با راهکارهای مختلف از جمله اجرای طرح های توسعه ای و گسترش صادرات زمینه ساز رشد و اعتلای صنعت نساجی کشور و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و باشد؛ چرا که صنعت نساجی با دارا بودن زنجیره های مختلف تولید ظرفیت اشتغال بالایی دارد و امید داریم با یاری مسئولین شاهد رفع مشکلات این بخش مهم صنعت کشور باشیم.


نوشته شده در تاریخ 1399/02/24 10:00      تعداد بازدید: 575