بازگشت به صفحه قبل

درخشش شركت "نفيس نخ" به عنوان واحد نمونه استاندارد


درخشش شركت "نفيس نخ" به عنوان واحد نمونه استاندارد براي چندمين سال متوالي


يكشنبه 12 آبان ماه 98 به مناسبت روز جهاني استاندارد مراسمي با حضور نيره پيروزبخت رييس سازمان ملي استاندارد ايران برگزار و لوح تقدير وتنديس واحد نمونه استاندارد استان به آقایان مهندس آهنگريان مدير عامل و مهندس یوسفی مدیر واحد کنترل کیفی و تضمین مرغوبیت شركت اهدا شد.

اين مراسم با حضورمهندس هدايت الله جمالي پوراستاندار، دكترسيروس صارمي مدير كل سازمان استاندارد استان، دكتر خانپور مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي، دكتر بخشنده رييس اتاق بازرگاني، مديران دستگاه­هاي اجرايي، مديران واحدهاي صنعتي استان و مديران كنترل كيفيت واحدهاي توليدي برگزار شد. لازم به ذکر است شرکت نفیس نخ  با رعايت استانداردهاي بين المللي و توليدات با كيفيت، بارها به عنوان واحد نمونه صنعتي استان نيزانتخاب شده است.

                 

پیام جناب آقای آهنگریان مدیر عامل شرکت نفیس نخ به همکاران:

همکاران محترم

باسلام

مفتخریم که شركت"نفيس نخ" براي چندمين سال متوالي به عنوان واحد نمونه صنعتی استاندارداستان قزوين خوش درخشيد و لوح تقدير و تنديس واحد نمونه را دریافت نمود.

همانگونه که شماهمکاران محترم مستحضرید، صنعت نساجی دارای استاندارد اجباری نمی باشد و شرکت نفیس نخ به جهت حفظ ثبات کیفیت و ارتقاء آن در محصولات خود از استاندارد تشویقی استفاده می­ کند که ثمره این تلاش و باور به انجام کار درست، موفقیتی است که حاصل شده است واین تندیس در حالی به نفیس نخ تعلق گرفت که در استان قزوین 8 شرکت صنعتی حائزشرایط برای اخذ آن بودند و نفیس نخ تنها شرکت نساجی در استان قزوین بوده که به این افتخار نائل گردیده است. لذا از این طریق از تمامی همکاران بخصوص همکاران فرایندتولید و تضمین مرغوبیت بدلیل دستیابی به این افتخار ماندگار تشکر و قدردانی می نماییم.


از آنجایی که اعتقاد داریم انسانهای باکیفیت محصولات باکیفیت تولید می کنند، موفقیت کسب شده را به تمامی همکاران محترم تبریک گفته و از خداوند منان توفیق روزافزون در جهت تحقق اهداف شرکت را مسئلت داریم.


نوشته شده در تاریخ 1398/08/12 10:00      تعداد بازدید: 679