بازگشت به صفحه قبل

شرکت نفیس نخ به عنوان صادرکننده نمونه استان قزوین مورد تقدیر قرار گرفتدر مراسمی که روز چهارشنبه 10 بهمن 1397 در سالن همایش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد، از واحدهای نمونه صادراتی استان قزوین تقدیر به عمل آمد.

 در این مراسم محمد رضا مودودی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، نمایندگان مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاون اقتصادی استانداری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعی از مدیران اقتصادی استان و مدیران واحدهای تولیدی وصنعتی حضور داشتند.

آقای محسن آهنگریان، مدیر عامل شرکت نفیس نخ نیز ضمن تشکر از وزارت صنعت، معدن و تجارت و تمامی فعالان عرصه صادرات اظهار داشتند: ما تمامی این توفیقات را مرهون همیاری مسوولان محترم استان، اعتماد خریداران و همچنین تلاش بی‌شائبه کارکنان این شرکت می‌دانیم. معرفی این شرکت به عنوان صادرکننده نمونه نیز از افتخاراتی خواهد بود که ما را در افزایش تولید ملی و صادرات، پیشگام نگاه خواهد داشت.

در پایان این مراسم لوح تقدیر و تندیس صادرکننده نمونه استان قزوین توسط آقای مودودی معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران به شرکت نفیس نخ اهدا شد.

شرکت نفیس نخ علی‌رغم وجود شرایط خاص اقتصادی و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های داخلی خود توانسته در تولید کالاهای کیفی و نیز دستیابی به بازارهای جدید موقعیت‌هایی را کسب نماید. امید است با توجه بیشتر مسوولان صادرات کشور و رفع موانع بسیار جدی کسب و کار در این بخش امکان ارتقای تولیدات و  محصولات در بازارهای تراز اول بیش از پیش میسر گردد.نوشته شده در تاریخ 1397/11/13      تعداد بازدید: 807