بازگشت به صفحه قبل

حضور شرکت نفیس نخ در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران


بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران با حضور بیش از 220 شرکت داخلی و خارجی در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. 

در این نمایشگاه که در نوع خود به عنوان بزرگترین نمایشگاه خاور میانه محسوب میشود،  141 شرکت داخلی و 80 شرکت خارجی از 9 کشور ایتالیا، سوئیس، رومانی، بلژیک، تایوان، ترکیه، آلمان، چین و اتریش گرد هم آمدند تا ضمن تبادل نظر در زمینه های مختلف سرمایه گذاری، مبادلات تجاری و بازرگانی، جدید ترین تولیدات و خدمات خود در حوزه های مختلف صنعت نساجی را به نمایش گذارند. همچنین برگزاری کارگاه های علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه‌ها، برنامه‌ریزی برای بازدید هیأت های تجاری و بازرگانی خارجی، از برنامه‌های جانبی بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی ایران بود.


شرکت نفیس نخ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت نساجی، به روال سال های گذشته در این نمایشگاه  نیز بر اساس چشم انداز و اهداف کلان سازمانی، حضوری چشم گیر و فعال داشت. استقبال پرشور از غرفه شرکت نفیس نخ که نسبت به سال های گذشته از رشد چشم گیری برخوردار بوده است، نشان از جایگاه ممتاز این شرکت در میان تولیدکنندگان صنعت نساجی داشته، محبوبیت برند این شرکت در میان مشتریان داخلی و خارجی را بیش از پیش به منصه ظهور گذاشت.

شکی نیست در شرایط خاص  اقتصادی کشور، جلب رضایت مشتریان وفادار شرکت با ارائه محصولات و خدمات متمایز و باکیفیت و همچنین شناسایی بازارها و مشتریان جدید از طریق حضور در چنین رویدادهایی می تواند راهکاری قابل اتکاء جهت ادامه راه درخشان نفیس نخ باشد.


شایان ذکر است در این نمایشگاه سرکار خانم مهندس محرابی مدیرکل محترم صنایع نساجی، چرم و پوشاک وزارت صنعت،  معدن و تجارت _ جناب آقای مهندس پرزحمت ریاست محترم سازمان صنعت،  معدن و تجارت استان قزوین _ جناب آقای دکتر خانپور مدیرعامل محترم شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و جمعی از مسئولین و مدیران کشوری و استانی از غرفه شرکت نفیس نخ بازدید نمودند.


نوشته شده در تاریخ 1397/09/25 16:23:24      تعداد بازدید: 1200