بازگشت به صفحه قبل

حضور شرکت نفیس نخ در نمایشگاه هفته پژوهش استان قزوین


به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه تخصصی پژوهش  از تاریخ 25 الی 28 آذر ماه با حضور دانشگاه ها، ادارات و نهاد ها و صنایع تولیدی استانی در سالن ورزشی شهید رجایی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد. 

در نمایشگاه امسال  که میزبانی آن بر عهده دانشگاه پیام نور قزوین بود، برای نخستین بار از واحد های صنعتی مطرح استانی، از جمله شرکت نفیس نخ  نیز دعوت به مشارکت شد و شرکت نفیس نخ نیز با تکیه بر دستاورد های پژوهشی  ارزنده خود  در این نمایشگاه حضور یافت.

در مقایسه با دیگر شرکت کنندگان در نمایشگاه  که عمدتا ادارات و نهاد های مطرح استان بودند، دو نکته کلیدی و مهم قابل توجه می باشد:

شرکت نفیس نخ از جمله معدود واحدهای استان قزوین می باشد که بدون پشتوانه  و حمایتهای خاص، توانسته است در امر تولید با کیفیت، که مبتنی بر دانش فنی بدست آمده از  پژوهش می باشد، واحدی نمونه و الگو شود.

همچنین بهره گیری از خرد جمعی(نظام پیشنهادات) که نتیجه آن طرح های پژوهشی متنوع بوده، صرفا در حد طرح   باقی نمانده و منجر به بهبود در فرآیندهای مختلف سازمان نفیس نخ و همچنین تولید انبوه محصولات جدیدی مثل" نخ خواب فرش پلی استر هایبالک برای فرش های طرح برجسته" شده است.

همچنین در جشنواره که در حین برگزاری نمایشگاه با حضور مقامات و روسای دانشگاه های استانی برگزار شد، با توجه به بررسی طرح های پژوهشی ارائه شده از شرکت نفیس نخ به کمیته بررسی کننده،  شرکت نفیس نخ  بعنوان شرکت پژوهشی برتر استان انتخاب شد و مدیریت محترم عامل شرکت جناب آقای آهنگریان لوح یادبود و تندیس این دوره از جشنواره را دریافت کردند...نوشته شده در تاریخ 1397/10/10 16:45:15      تعداد بازدید: 811