بازگشت به صفحه قبل

آغاز به کار هیات اجرائی جدید کارخانه پلی اکریل ایران


اعضای هیات اجرایی جدید کارخانه پلی اکریل ایران با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت فعالیت خود را آغازکردند.

رسول زرگرپور با بیان اینکه هیاتی با تجربه از طرف دولت برای حل مشکلات پلی اکریل انتخاب شده است، افزود: مشکلات این کارخانه در کارگروهی سه نفره بررسی شد و استفاده از قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشور برای رفع مشکلات این مجموعه بعنوان راهکار به وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد شد.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئول هیأت حمایت از صنایع نیز در این دیدار گفت: با توجه به پیشنهاد استاندار اصفهان و در چارچوب قانون «حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشور» کارخانه پلی اکریل شرایط اداره توسط پنج نفر از منتخبین دولت را پیدا کرد.

رجبعلی صادقی با بیان اینکه بزرگی،کاویان، حاج صادقی و پور سیدی با حکم وزیر صنعت معدن و تجارت به عنوان هیات اجرایی جدید کارخانه پلی اکریل بطور رسمی کار خود را آغاز خواهندکرد، افزود: امیدواریم که با حمایت استاندار اصفهان و ترکیب جدید هرچه سریع تر کارخانه به شرایط خوب خود باز گردد.

این واحد تولیدی در ماه های اخیر با برخی مشکلات مدیریتی و کارگری روبرو بوده به گونه ای که کارگران چندین بار در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق عقب افتاده خود به مراکز اجرایی استان اصفهان مراجعه کرده اند.نوشته شده در تاریخ 1395/07/06 08:31:18      تعداد بازدید: 2040